Takılarımız Hakkında Öneriler

Takılarınızın güzelliğini,parlaklığını ve dayanıklılığını koruyun.

- Parfüm ve kozmetik ürünler gibi kimyasallara veya güçlü temizleyicilere maruz bırakmaktan kaçının
- Banyo yaparken veya yüzerken takılarınızı çıkarın. Klor,kum ve tuzlu su ile temastan kaçının
- Ekstra darbe ve terden korumak için herhangi bir egzersiz veya fiziksel aktivite yapmadan önce çıkarın
- Yanlışlıkla hasar görmesini önlemek için uyurken takılarınızı takmayın
- Takılarınızı temiz,kuru ve serin bir yerde saklayın. Aşırı sıcaklıklardan ve doğrudan güneş ışığından kaçının


Bir Klips Accessories parçası zamansız bir yatırımdır. Takılarınıza uygun şekilde bakmanız,ihtişamını,parlaklığını ve ömrünü korumasına yardımcı olacaktır.  Aşağıda,takılarınızı nasıl koruyacağınız konusunda size birkaç faydalı ipucu vereceğiz (gerçekten çok kolay!)


Takılarınızı nasıl korursunuz ?

Takılarınız güneş ışığına maruz kalmayacak şekilde veya sıcak ortamlardan uzak,ideal olarak dolgulu bir takı kutusunda veya kararmaya karşı dayanıklı bir çantada saklanmalıdır. Bunları ayrı ayrı hava geçirmez plastik (polietilen) torbalarda da saklayabilirsiniz. Asla lastik kaplar kullanmayın,çünkü bunlar daha hızlı kararmaya neden olabilir.
Takılarınızı hiçbir koşulda banyoda veya nemli yerlerde saklamayın. Klips Accessories gönderi kutularının,hava geçirmez kaplar olmadığından ve kullanılmaması nedeniyle renk değişikliği meydana getirebileceğinden,öğeleri uzun süre mükkemmel durumda tutmak için tasarlanmadığını unutmayın

Lütfen Aklınızda bulundurun ;

Klips Accessories,ürünlerimizin kaplamalarının sonsuza kadar aynı görünümde kalacağını garanti edemez. Kaplamalı ürünler,doğası gereği daha kırılgandır ve zamanla rengini kaybetmeye karşı hassastır. Bu rengin solma hızı,ciltle kimyasal ürünlerin kullanımı,takan kişinin ne kadar terlediği ve hatta kişinin cildinin Ph seviyesi gibi çeşitli faktörlere bağlı olacaktır. Bu nedenle,kaplama kalitesi ne olursa olsun,takılarınıza uygun bakımı sağlamak özellikle önemlidir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR