Teslimat ve Kargo Koşulları

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Teslimat adresinin gönderim bölgesine (Ankara) uzaklığına göre kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi teslimat adresinize ulaştıracaktır. Cumartesi ve pazar günleri verilen siparişler haftanın ilk günü pazartesi günü kargoya teslim edilmektedir. Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargolar tarafından size teslim edilecektir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde, üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak tarafınıza haber verilecektir. Bu yüzden üyelik ve iletişim bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde kargo şirketleri teslimat yapmamaktadır. 

Satın almış olduğunuz ürün ya da ürünler iletişim bilgilerinizde yer alan E-posta yolu ile tarafınıza bildirilecektir. Satın aldığınız ürün ya da ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması ya da olumsuz bir durum oluşması durumunda iletişim bilgileriniz yolu ile tarafınıza bilgi verilecektir. 

www.klipsconcept.com bir online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicilerin stokları kritik seviyede olan ürünleri aynı anda alması söz konusu olabilmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise tarafınıza bilgi verilerek, satın aldığınız ürün karşılığında ödediğiniz bedel banka hesabınıza geri iade edilir. Bu gibi durumlarda [email protected] adresine e-posta gönderebilir ya da Klips Concept Accessories'a +90 530 080 26 65 nolu telefon numarasından ulaşarak yardım alabilirsiniz.

Alışverişini tamamladığım ürünüm ne zaman kargoya teslim edilir?

Saat 15.00 ve öncesinde tamamladığınız alışverişleriniz aynı gün kargo görevlisine teslim edilir. Saat 15.00 sonrasında vereceğiniz siparişlerinizin kargo görevlisine teslimi ertesi gün yapılır. Haftasonları ve tatil günleri tamamlayacağınız alışverişleriniz kargo teslimi takip eden ilk iş günü içinde kargo görevlisine teslim edilir.

Siparişim ne zaman elime ulaşır?

Ankara içi teslimatlarda 1-3 gün, İstanbul dışı teslimatlarda ise 2-5 gün arası içinde siparişiniz elinize ulaşır.

Resmi tatil ve cumartesi, pazar günlerinde verilen siparişler ne zaman kargoya teslim edilir?

Resmi tatil ve haftasonları vereceğiniz siparişleriniz bir sonraki iş günü kargo görevlisine teslim edilir.

Hangi kargo şirketi ile çalışıyorsunuz?

Alınan siparişlerin gönderimi "Aras Kargo - Mng Kargo " ile yapılmaktadır.


İade ve değişim kargosu için ücret ödemem gerekiyor mu?

İade ve değişim işlemlerinde kargo ücreti
tüketiciye aittir.

Siparişlerimin gönderi takibini yapabilir miyim?

Üye olan müşterilerimiz siparişleri ile ilgili takip bilgisini "Siparişlerim" sayfasından takip edebilir. Ziyaretçi olarak tamamlanan siparişlerin takibi ise cep telefonu ya da e-mail adresinize gönderilen kargo takip numarası ile takip yapabilirler.

Alışverişimi tamamladıktan sonra kargo bilgilerimi nasıl takip edebilirim?

"Siparişlerim" sayfasında, görüntülemek istediğiniz tıkladıktan sonra "Kargo Takip" linkine tıklayarak durumunu öğrenebilirsiniz. Tamamladığınız siparişlerinizin kargo takip numarası anında oluşturularak Kısa mesaj ile cep telefonunuza ve E-posta olarak e-mail adresinize gönderilir.

Sipariş teslimat adresimi nasıl değiştirebilirim?

Tamamladığınız siparişiniz ile ilgili adres değişikliği yapmak istiyorsanız. Online destek alarak işleminizi gerçekleştirebilir ya da +90 312 417 98 53 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak talebinizi iletebilirsiniz.

Teslimat sırasında adreste bulunmazsam kargoma ne olur?

Teslimat sırasında, teslimat adresinde kimse bulunmaz ise paketiniz en yakın ilgili kargo şubesine gönderilir ve hangi şubeden teslim alacağınıza dair bir not bırakır. Üç iş günü içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almamanız durumunda, paketiniz Klips Concept Accessories deposuna geri döner.


Teslimat sırasında nelere dikkat etmem gerekir?

klipsconcept.com'dan verdiğiniz siparişlerinizin teslimi sırasında, kargonuzda hasar olup olmadığını, ürünlerinizin fatura ile birbirini tuttuğundan emin olun. Eğer paketinizde ya da ürünlerde hasar mevcut ise mutlaka kargo görevlisine "Hasar Tespit Tutanağı" hazırlatıp klipsconcept.com müşteri hizmetleri ile irtibata geçin.
Eğer paketiniz beklediğiniz gibi hasarsız ve tam ise kargo teslim fişini imzalayarak kargo paketini teslim alın.

Siparişimdeki ürünlerim yanlış geldi, ne yapmalıyım?

Siprişini verdiğiniz ürün ya da ürünleriniz aynı değilse paketinizi teslim alarak klipsconcept.com müşteri hizmetleri ile irtibata geçin. Hata en kısa sürede düzeltilerek tarafınıza
ücretsiz kargo desteği ile satın almış olduğunuz ürünler gönderilecektir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR