Klips Concept

Klips Concept’in özünde, kadınların kendilerine güvenir bir biçimde aksesuar seçimleri yapmalarına yönelik bir yaklaşım var. Klips Concept’i temel bir amaç ile kurduk: her kadının alıp keyifle takabileceği, şık ve arzu edilesi aksesuarları uygun fiyat etiketiyle sunmak. Ayrıca ürün gamımız çocuklar ve erkekler için de aksesuarlar içermektedir. 

Vizyonumuz

Klips Concept markasının ününü ve mesajını, Türkiye ve Avrupa’da açacağımız yeni mağazalar aracılığıyla büyütmek konusunda tutkuyla çalışmaya devam ediyoruz. Uygun fiyatlı aksesuar / takı konusunda ilk seçenek olmayı hedefliyoruz. 

Misyonumuz

2002 yılında Ankara, Karanfil Sokak’ta kurulan Klips Concept’te amacımız ve odak noktamız, kadınların kendilerine özgü, çabasızsa şık ve özgüvenli bir görünüm elde etmelerine yardımcı olmaktı. Ürün gamımızdaki aksesuarlar birbirleriyle kullanılabilir ve kişiye özgü stilize edilebilir parçalardan oluşur. Her biri müşterilerimizin gardıroplarını kolayca yenileyebilecekleri, kıyafetlerini tamamlayan göz alıcı ana unsur olmak konusunda uygun fiyatlı çözümlerdi 

Kime Hizmet Ediyoruz?

Topluluğumuz: Canlı, neşeli her kadın! Müşteri portföyümüz kolayca uygulayabilecekleri şık-sofistike görünüm ve cazibe arayan ve bunları uygun ve rekabetçi fiyat noktasında isteyen bir kitleden oluşuyor. 

Ürünlerimiz

Sezonluk koleksiyonlarımızla sürekli olarak yenilediğimiz heyecan verici ürün yelpazemiz, takı (küpeler kolyeler, bileklikler, yüzükler, halhallar), saç aksesuarları (lastik tokalar, mandal tokalar, saç bantları, taçlar), gözlük, çanta, cüzdan, ev/ ofis/ akıllı telefon aksesuarları gibi kategorilere ayrılmaktadır.

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR